Transporta
pakalpojumi

Kompānijai SIA „ALBO PLUS” pieder mūsdienīgs autoparks.

Mūsu rīcībā ir pieejamas:

 •   Automašīnas ar puspiekabēm ar slēgtu virsbūvi 13.6 (92 cbm);
 •   Sakabes (apjoms 120 м3);
 •   Konteineru platformas sekojošu konteineru tipu: 20', 40', 40'HC, 45'HC pārvadāšanai;
 •   Refrižeratoru puspiekabes;
 •   Specializētās puspiekabes.

Visi autotransportlīdzekļi atbilst starptautiskiem standartiem EURO 4/ EURO 5/ EURO 6. Viss autoparks ir aprīkots ar komplektiem bīstamu ADR kravu pārvadājumam, kā arī ar GSM sakariem un GPS izsekošanas sistēmu.

Tagad mēs piedāvājam arī jūras un avio transportu, manipulatoru pakalpojumus un transportēšanu, izmantojot platformas negabarīta kravām, kā arī automašīnu pārvadāšanu.

STARPTAUTISKIE KRAVU PĀRVADĀJUMI AR AUTOTRANSPORTU

 • AUTOPĀRVADĀJUMI:
 •   PARASTO
 •   SALIKTO
 •   BĪSTAMO KRAVU

Autopārvadājumi ir ērts, uzticams, ātrs un lēts kravas piegādes veids. Tas ir sasaistošais posms starp pilsētām, uzņēmumiem un pat valstīm.


Katru mēnesi mēs iekraujam aptuveni 424 mašīnas. Vairāk kā deviņu gadu darbības laikā mūsu kompānija iemantoja uzticama ekspeditora un pārvadātāja reputāciju. To apstiprina klientu un citu pārvadātāju atsauksmes starptautiskajās transporta biržās. Mums ir svarīga mūsu reputācija, un mēs sniedzam tikai kvalitatīvus pakalpojumus.


Starptautiskiem kravas autopārvadājumiem ir virkne svarīgu priekšrocību, galvenā no kurām ir iespēja nogādāt preci bez nepieciešamības pārkraut kravu vai mainīt transportu. Kravas pārvadājumi ar autotransportu ļauj izsekot pārvietošanas ceļu un, nepieciešamības gadījumā, koriģēt maršrutu izmantojot mūsdienīgas satelīta ierīces transportlīdzekļa monitoringam. Turklāt starptautiskie kravas autopārvadājumi ir viens no drošākajiem un uzticamākajiem transportēšanas veidiem, īpaši tas attiecas uz ātri bojājošos, trauslu kravu kategorijām vai kravām, kurām ir nepieciešams speciālas temperatūras uzglabāšanas režīms.

Izvēloties mūsu kompāniju par sadarbības partneri, Jūs saņemsiet savlaicīgu atbalstu un aktuālo pakalpojumu klāstu. Mēs nodrošinām termiņu precizitāti un kravas drošību visā transportēšanas ceļā. Bīstamo kravu starptautiskie pārvadājumi ar kompāniju SIA „ALBO PLUS” – tas ir uzticami un izdevīgi.

Salikto kravu piegāde

Salikto kravu piegāde ir viens no kompānijas SIA „ALBO PLUS” darbības galvenajiem virzieniem. Šis pakalpojums ļauj mūsu klientiem operatīvi piegādāt nelielas kravu partijas par izdevīgu cenu.


SIA „ALBO PLUS” strādā loģistikas tirgū vairāk kā 9 gadus un visu šo laiku veiksmīgi nodarbojas ar salikto kravu pārvadājumiem no Eiropas un Skandināvijas uz Baltijas valstīm un atpakaļ. Salikto kravu piegāde no Eiropas uz Baltiju notiek īsā termiņā: tikai 3-4 dienas, to nodrošina regulārie reisi no Eiropas.

Bīstamo kravu piegāde

Bīstamo kravu piegāde ir kompānijas SIA „ALBO PLUS” atsevišķs darbības virziens. Šis kravas pārvadājuma veids prasa pārvadājuma, pārkraušanas un uzglabāšanas nosacījumu stingru ievērošanu. Šādu kravu pārvadājumu īstenošanā no Eiropas valstīm mēs vadāmies pēc Eiropas valstu nolīguma par bīstamo kravu starptautiskajiem pārvadājumiem un autotransportu (ADR). Kompānija SIA „ALBO PLUS” organizē visu veidu bīstamo kravu autopārvadājumus no Eiropas valstīm uz Baltiju, izņēmums ir radioaktīvas un sprādziennedrošas vielas.

Bīstamo kravu transportēšana tiek realizēta specializētajos pārbīdāmajos sastāvos, kuri ir aprīkoti ar nepieciešamiem aizsardzības līdzekļiem, kas pilnībā atbilst starptautiskajiem standartiem. Bīstamo kravu pārvadājumu organizācijas process iekļauj sekojošo pakalpojumu uzskaiti:
 •   Piemērotāka pārvietošanas maršruta izstrāde.
 •   Dokumentu pakas sagatavošana pārvadājuma saskaņošanai.
 •   Atļauju saņemšana transportēšanas maršruta posmos.